Registrace

Kapela King Shaolin připravuje nový videoklip

Kapela King Shaolin připravuje nový videoklip
10. září 2012 | Autor: Tom4sino Hudební novinky

Bratislavská kapela King Shaolin vznikla v letě roku 2012. Tvoří ji zpěvák, kytarista a skladatel v jedné osobě Dominik "Nico" Štofko, Norbert Neuschl (baskytarista, doprovodné vokály), Uličný (bicí) a Michal "Mustafa" Novák (kytara, doprovodné vokály).

Videoklip k písni Fancy Caller, se v blízké době objeví na oficiálním youtube profilu kapely a premiérově i v TV Musiq 1. Kapela King Shaolin připravuje videoklip s profesionálním týmem, který se skládá z lídí pohybujících se roky ve filmařské branži. "Točiť sa bude na slovensku a aj v rakúsku" prozradil Dominik Štofko. Píseň Fancy Caller pochází z připravovaného alba The Road to Machiavelli Valley.

King ShaolinKing Shaolin

http://soundcloud.com/kingshaolin/fancy-caller-king-shaolin

King Shaolin chystá kromě vydání svého debutového alba i množství koncertů. V nejbližší době vystoupí kapela  20.9.2012 v klubu Hlava 22. Jako předkapela se představí mladá funk-rocková smršť MAGNITUDE NINE POINT NINE

Přehled koncertů kapely King Shaolin.

  • 20.09.2012 Hlava 22 Bratislava + Magnitude Nine Point Nine
  • 27.10.2012 Barrock Bratislava
  • 10.11.2012 NuSpirit Club Bratislava + Dynamo Team
  • 11.11.2012 Art Club Trnava + Cosmetica

Více informací na www.kingshaolin.tk

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS