Registrace

Kapela Crash Road finišuje s novým CD

Kapela Crash Road finišuje s novým CD
6. září 2012 | Autor: Tom4sino Koncerty

Brněnská kapela Crash Road není v hudebním světě žádným nováčkem. Kromě spousty vyhraných soutěží jako např. „Radegast líheň", „Česká rocková liga" či umístění se na druhém místě v televizní soutěži „Živák", která běžela na TV Public, má za sebou také vystoupení na stovce koncertů či festivalů.

Kapela vznikla v roce 2007. Od vzniku Crash Road jste je mohli spatřit či slyšet například na nejznámějších festivalech jako Masters of rock, Colours of Ostrava, Basinfirefest, na různých slavnostech měst, na samostatných koncertech a na spoustě dalších akcí. Kromě vystoupení jste kapelu mohli také vidět například v hudebních časopisech, kde se o ní poslední dobou dost často píše.

 Kapela Crash Road

Kapela momentálně hlásí vznik nové desky a k ní samozřejmě nesmí chybět turné, kde na pódiu vystoupí se stejně nadanou kapelou Last Time z Moravské Třebové.

Crash Road

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS