Registrace

K-4 & Elmurdo - hlavní singl desky Wonderland!

K-4 & Elmurdo - hlavní singl desky Wonderland!
9. prosince 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební alba

Party Inside" je druhým klipem a zároveň hlavním singlem z připravované desky rappera Keyfora a producenta ElMurda s názvem „Wonderland". Klip točilo české filmové studio Moonfilm a střih a postprodukci měl na starosti Vít Rýznar.

V tracku hostuje (stejně jako v minulém singlu „Star") i zpěvačka Janette, frontmanka hardcorové skupiny Runaway my son. Točilo se v Praze a v Brně spolu s taneční skupinou High Edition.

Již minulý singl „Star" zaznamenal úspěch na několika komerčních rádiích, a ani „Party Inside" by neměl být výjimkou. Album Wonderland je v současné době již téměř hotové a objeví se na něm známá jména naší hiphopové scény, jako například Nironic, Kali nebo Kajo (Kaidžas), ale také zpěváci, jako například Denis Lacho. Hudebně bude deska velmi pestrá, od poslechově lehčích tanečních věcí až po striktní rapové treky. Vše ovšem bude podepsáno jedním Elmurdovým producentským rukopisem. Na desce se taktéž v několika věcech objeví živé nástroje, což souvisí s faktem, že Keyfora na koncertech doprovází živá kapela (kromě Dje také elektrická kytara a bicí). Album „Wonderland" by mělo být venku do konce tohoto roku a track „Party Inside" by se měl již brzy objevit na rádiích.

Party InsideParty Inside

Pro více novinek je nejlepší sledovat facebookový profil Keyfora a ElMurda.

Videoklip Party Insidehttp://www.youtube.com/watch?v=HVdavh7Ktkc 

 

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS