Registrace

Imagination Festival udeří na Českou Republiku již v říjnu s nevídanou silou!

Imagination Festival udeří na Českou Republiku již v říjnu s nevídanou silou!
27. června 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Pokračování velmi úspěšného jarního Imagination Festivalu na sebe nenechalo dlouho čekat. Na oficiálních stránkách bylo oznámeno velkolepé pokračování, které se uskuteční 19. října na pražském Výstavišti v Holešovicích, a to hned ve dvou velkých halách! Imagination Festival se tak stává největším indoorovým drum and bass & harder styles festivalem druhé poloviny roku 2012.

Křižíkovy pavilony pražského Výstaviště nabídnou dvě stage, z nichž první – Imagination Stage, se zaměří prioritně na všechny žánry drum and bassu. Hostit ji bude více jak 7 velkých zahraničních jmen a najdete ji v pavilonu B. Druhá – Devastator Stage, se stane útočištěm pro milovníky temné strany drum and bassu, vycházející z jarního konceptu Therapy Sessions a dále mainstream hardcore techna, crossbreedu a frenchcoru. V rámci Devastator Stage se poprvé v České Republice objeví celosvětově známý projekt Art Of Fighters z celku Hardcore Italia, který se proslavil například hymnou k největšímu a nejslavnějšímu hardcorovému festivalu na světě. Devastator Stage bude hostit více jak 6 zahraničních projektů a najdete ji v pavilonu C pražského Výstaviště.

Na Imagination Stagi byly prozatím představeni 2 headlineři. Jedním z nich je Technicolour, který se umístil za Camo & Krooked v anketě Czech Drum And Bass Awards a nechal tak za sebou hvězdy ala High Contrast či Netsky. Druhým je pak Novozélandské duo The Upbeats, známé především svými kolaboracemi s giganty jako Noisia nebo Phace.

http://www.youtube.com/

Devastator Stage představila jeden z největších hardcorových projektů současnosti. Jsou jím Art Of Fighters, kteří hostili pódia obřích zahraničních festivalů, např. Defqon.1, Emporium, Masters Of Hardcore a mnoha dalších. Zároveň pak vytvořili v posledních dvou letech hymny legendárních akcí typu Dominator či Thunderdome. Druhým ze zveřejněných headlinerů je u nás již velmi dobře známý projekt Katharsys, známý kolaboracemi se jmény jako DJ Hidden, Donny, Counterstrike či domácím Forbidden Society.

http://www.youtube.com/

Sledujte pravidelně web www.imaginationfestival.cz. S pravidelnými časovými odstupy zde Imagination Festival odhalí další jméno ze svého line upu. Předprodej limitovaných edic vstupenek je spuštěn v síti Ticketportal. Jejich cena bude stoupat s vyprodáním každé edice.

Praha se na podzim otřese v základech. Buďte u toho a staňte se svědky největší podzimní události, která se v České Republice v posledních letech objevila!

Více informací najdete na www.imaginationfestival.cz 
Oficiální facebook stránka: www.facebook.com/imaginationfestival 

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS