Registrace

Hudební novinky v měsíci prosinec 2015

Hudební novinky v měsíci prosinec 2015

Měsíc prosinec není jen o přípravách na Štědrý den a také na oslavu příchodu Nového roku, ale také přináší některé hudební novinky. Pojďme se na pár z nich podívat..


BRUCE SPRINGSTEEN: The Ties That Bind: The River Collection
vychází 4. prosince 2015

Pro věrné fanoušky Bruce Springsteena přinášíme vánoční dárek v podobě nové kolekce 4CD+3DVD nebo 4CD+2Blu-Ray nazvanou The Ties That Bind: The River Collection.

Tato nahrávka zahrnuje kompletní tvůrčí proces při nahrávání alba The River v roce 1980. Obsahuje jednak originální album The River, 12 dříve nevydaných skladeb původně plánovaných k vydání, 4 hodiny video záznamu, vč. 2,5hodinového živého koncertu, hodinový dokument, 200 dříve nezveřejněných fotografií a texty k bonusovým skladbám.

JOHNNY CASH: Man in Black: Live in Denmark 1971
vychází 4. prosince 2015

Poprvé v historii se vydává audio záznam koncertu Johnnyho Cashe Man In Black: Live in Denmark 1971!
Koncert, který vyšel zatím jen na DVD, nyní dostane čistě audio podobu a znovu se tak fanoušci mohou ponořit do doby, kdy byl Johnny Cash na vrcholu své slávy, střídal hit za hitem, se svoji ženou June Carter Cash vyhrál cenu Grammy a byl po boku Boba Dylana nebo Jamese Taylora pravidelným hostem televizních hudebních show.

MARIA MENA: Growing Pains
vychází 4. prosince 2015

Norská devětadvacetiletá zpěvačka Maria Mena nabourává ticho, které se okolo její tvorby v posledních letech rozhostilo a vydává své sedmé studiové album Growing Pains.

V období, kdy prožívala rozchod a rozvod se svým manželem, neměla dle svých slov energii na skládání písniček. Toto období, zdá se má, zpěvačka úspěšně za sebou a vrací se s várkou nových skladeb, jimž vévodí první singl I Don't Wanna See You With Her, kde se – jak je zřejmé z názvu skladbu – definitivně vypořádává s těžkým obdobím svého života.

CAGE THE ELEPHANT: Tell Me I'm Pretty
vychází 4. prosince 2015

Americká rocková partička z Kentucky Cage The Elephant vydává týden před Vánocemi své čtvrté studiové album Tell Me I'm Pretty, z něhož prvním singlem je skladba Mess Around.

Kapela nominovaná na cenu Grammy nahrála deset nových skladeb pod producentským vedením Dana Auerbacha z The Black Keys & The Arcs, který dříve produkoval alba např. Laně Del Rey nebo Rayi LaMontagnesovi. Album se natáčelo v nashvillských studiích Eye Sound, blízko jejich rodného města Bowling Green.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS