Registrace

Honza alias DJ Linkinč se představuje

Honza alias DJ Linkinč se představuje

Dnes opět představujeme dalšího z Vás - tedy DJ, který patří mezi fanoušky našeho portálu Na Pařbě.cz Honza alias DJ Linkinč je mladý talentovaný deejay hrajicí teprve 3 roky. Světlo světa spatřil v roce 1992 v Jablonci nad Nisou.

Už jako malý kluk se toužil stát jednou dýdžejem. Za mixážní pult se poprvé postavil ve svých 15 letech na jedné vesnické zábavě. Věděl že ho to bude bavit a jen tak se toho nevzdá. Život za mixážním pultem je jeho koníček. Co se týče stylu,  nejvíce vždy tíhnul k taneční klubové hudbě. U té taky zůstal a hraje ji do dnes.

Mezi jeho preferované hudební styly patří především House,Progressive,Electro,Trance,Commerce.

V roce 2013 se stal rezidentem v music klubu Eden na Smržovce a od té doby navštěvuje kluby po ČR. Třeba i na další Vaší párty může právě DJ Linkinč vystoupit. 

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS