Registrace

Holandská odezva na Guano Apes

Holandská odezva na Guano Apes
22. června 2009 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Line-up největšího českého multižánrového festivalu se začíná rýsovat. Pořadatelé O2 Sázavafestu slibují pořádně silný závěrečný den. Do programu vedle Skota Jimmyho Somervilla, německé rockové formace Die Happy, nizozemské skupiny The Gathering....

Holandská odezva na Guano Apes na závěr O2 Sázavafestu

Line-up největšího českého multižánrového festivalu se začíná rýsovat. Pořadatelé O2 Sázavafestu slibují pořádně silný závěrečný den. Do programu vedle Skota Jimmyho Somervilla, německé rockové formace Die Happy, nizozemské skupiny The Gathering nebo českých Support Lesbiens a Chinaski přibyla i další nizozemská kapela Killerdoll.

„Původně domluvenou kapelu Innocens nakonec v line-upu nahradí skupina Killerdoll, která je holandskou odezvou na Guano Apes. Jejich hity produkuje Oscar Hollerman i samotný producent Guano Apes, Markis Gumball, “ řekl ředitel O2 Sázavafestu Pavel Kloupar.

Vystoupení Killerdoll včele se sexy zpěvačkou Tatum je naplánováno na třetí hodinu ráno na HP Pavilon Stage, tedy hned po hodinovém setu obnovené kapely Gaia Mesiah na O2 Main Stage.

„Poslední den si budou moci návštěvníci O2 Sázavafestu užívat až do 8 hodin ráno. Myslím, že pro fanoušky Guano Apes nebo Skunk Anansie bude Killerdoll příjemným překvapením, “ dodal Kloupar.

Organizátoři festivalu prozradili, že během sobotního večera a v noci na neděli se představí například Marta Jandová se svou německou družinou Die Happy, která v současnosti nacvičuje cover verzi písní Jimmyho Sommervilla. Samotný koncert Jimmyho proběhne pravděpodobně po půlnoci.

Dalšími účinkujícími posledního večera budou již zmíněné Chinaski, Gaia Mesiah, Support Lesbiens, The Gathering, Killerdoll, ale také United Flavour, Švihadlo, Ohm Square, The Kitchenettes a Michal Horáček.

Už 21. června skončil výhodný předprodej za 899 korun. Nyní je cena vstupenek k mání za konečných 1 200 korun.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS