Registrace

George Michael měl dopravní nehodu

George Michael měl dopravní nehodu
20. května 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz

George Michael se stal aktérem autonehody na dálnici M1 u anglického St. Albans. Jak informovala BBC, zpěvák byl transportován vrtulníkem na traumatologii. Z původně vážně vypadajícího incidentu vyvázl naštěstí jen s otřesem mozku. Nejprve totiž zdravotníci vyhodnotili zpěvákova zranění jako velmi vážná, což byl důvod leteckého transportu.

Auto George Michaela po nehoděAuto George Michaela po nehodě

"George Michael byl spolucestujícím ve vozidle, které se stalo účastníkem dopravní nehody, žádná další osoba nebyla zraněna. Nyní leží v nemocnici s odřeninami a tržnými ranami, ale je v pořádku. Víc teď komentovat nebudeme," řekla Michaelova mluvčí Connie Filippell.


George Michael neboural poprvé. V roce 2010 usedl zpěvák za volant pod vlivem drog, boural a byl odsouzen na dva měsíce do vězení. Po měsíci byl sice propuštěn, ale zároveň přišel na pět let o řidičský průkaz, proto se této nehody zúčastnil pouze jako spolucestující.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS