Registrace

Gangstři a punkrock v podání bratislavských Good Reason

Gangstři a punkrock v podání bratislavských Good Reason
29. června 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Bratislavská punk-rocková kapela Good Reason připravila k písni Regret gangsterský videoklip, který zachycuje krátký příběh bouřlivého vztahu v loupežnickém prostředí. Kromě hrající kapely můžete v klipu vidět dvojici kriminálníků během jejich společné životní etapy. Na jeho natáčení se podíleli dva mladí filmaři z Pezinka, Jakub Šteinecker a Patrik Gubiš. 

Regret se bude nacházet na připravovaném albumě s pracovním názvem Asceticism of Mutiny and Rebellion, kterého vydání je naplánováno na zatím blíže nespecifikovaný letní den.Good Reason z Bratislavy vznikli v roce 2002 a inspiraci našli v zámořských punkových legendách jako NOFX, Bad Religion, Propagandhi nebo Belvedere. Na kontě mají zatím album Age of Reason (2008), split-album Under One Flag (2006) s kapelou King Ly Chee s Hongkongu, a EP nahrávku Simplicity of Condonig a Frump (2009). Podařilo se jim odehrát spoustu klubovejch koncertů doma i v zahraničí (Rusko, Turecko, Francie, Řecko, Finsko a jiné evropské krajiny). Aktivitu Good Reason ale zpomalilo několik nedávných změn v sestavě na postu bubeníka a kytaristu. Kapela je v současnosti znovu připravena na aktivní hraní.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS