Registrace

G-Point Hunters rozvibrují Meccu ve funky stylu

G-Point Hunters rozvibrují Meccu ve funky stylu
26. září 2012 | Autor: Tom4sino Akce v klubech

Novinkou v programu nově otevřeného pražského klubu Mecca jsou vedle tanečního programu i speciální party s přesahem do dalších hudebních stylů. V rámci série Mecca Goldies vystoupí v sobotu 29. 9. v klubu ikony českého funku G-Point Hunters.

Již v sobotu 29. 9. 2012 se v holešovickém klubu Mecca představí energické uskupení G–Point Hunters funkového mága Romana Holého a jeho kolegy z kapely Monkey Business, zpěváka Matěje Rupperta. Ti, společně se speciálním hostem večera, Terezou Černochovou, přivezou extrémně výbušnou směs toho nejkvalitnějšího live funku, který publikum dokáže naplnit neuvěřitelnou energií. G-Point Hunters rozhodně nevystupují každý den a pro publikum je výsledkem jejich nevyzpytatelného mixu vždy originální a neopakovatelný zážitek.

Klub Mecca - GoldiesKlub Mecca - Goldies

Support tomuto hvězdnému bandu bude na hlavní stage dělat DJ PIF a jeho Jackin Funky House set. Na své si ale přijdou i příznivci aktuální taneční scény, o které se na druhé stage postarají rezidentní Mecca DJs.

MECCA GOLDIES

  • Sobota: 29. 9. 2012
  • Hlavní stage: G-Point Hunters, DJ PIF
  • Druhá stage: HOUSE ZONE by Mecca DJs
  • Vstupné: 190,- Kč / 490,- Kč VIP

Mimo Mecca Goldies je do konce roku v Mecce připravena řada dalších pravidelných akcí jako nová klubová noc M3 se všemi Mecca DJs a speciálními hosty, velké produkce Trancefusion Club Edition nebo Decadance, doplněné o pravidelné party s nejlepšími českými a světovými DJs.

Nově otevřený klub Mecca nabízí po náročné rekonstrukci 2 stage, 3 patra, 5 barů, celkovou kapacitu 1200 míst a VIP servis již od 490 Kč. Více informací naleznete na:

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS