Registrace

Festival VZÁŘÍ – výstava Světlo jinak zahájena

Festival VZÁŘÍ – výstava Světlo jinak zahájena
21. září 2012 | Autor: Mirka Festivaly

Fotografická výstava Světlo jinak doprovázející Festival světla a videomappingu VZÁŘÍ byla zahájena slavnostní vernisáží v galerii Arcidiecézního muzea Olomouc. Na výstavě, jenž nabízí netradiční pohled na světlo a tmu, se podílelo deset mladých fotografů z České republiky, Slovenska, Polska a Itálie.

Fotografická výstava Světlo jinak ukazuje svým návštěvníkům zajímavé snímky se světelnou tematikou a doplní tak program festivalu VZÁŘÍ. Festival světla a videomappingu odstartuje v úterý 25. září. Pětidenní přehlídka vizuálního umění spojená s bohatým doprovodným programem v podobě koncertů, vystoupení DJs, workshopů a výstav potrvá na olomouckém Horním náměstí do soboty 29. září. V promítání speciálních animací na budovy bude soutěžit celkem devět videomappingových týmů, které nabídnou moderní vizuální představení spojené se světlem a zajímavými efekty.

Výstava Světlo

Výstava potrvá od 18. do 30. září 2012. Otevírací doba Galerie Café Amadeus denně od 10:00 do 20:00 hod. Výstavu pořádá Muzeum umění Olomouc jako oficiální doprovodnou akci festivalu VZÁŘÍ.

Fotograf Prof. Mgr. Jindřich Štreit zahajuje výstavu Světlo jinak. Foto Matěj Slezák.Fotograf Prof. Mgr. Jindřich Štreit zahajuje výstavu Světlo jinak. Foto Matěj Slezák.

Vernisáž výstavy Světlo - foto Matěj SlezákVernisáž výstavy Světlo - foto Matěj Slezák

Festival VZÁŘÍ 2012

Festival světla a videomappingu VZÁŘÍ se koná v Olomouci od 25. do 29. září 2012. V soutěžní části programu budou diváci moci sledovat originální videomappingové projekce na historické budovy v centru Olomouce, připravené jsou i koncerty, workshopy a zajímavé výstavy. Na internetových stránkách www.vzari.cz naleznete podrobný program festivalu včetně všech doprovodných akcí. Přidejte se k fanouškům festivalu na Facebooku www.facebook.com/septembeam.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS