Registrace

F1 v Maďarsku za 35 Euro pro studenty!!

F1 v Maďarsku za 35 Euro pro studenty!!
15. července 2015 | Autor: Redakce Napařbě.cz Rádia a TV

Nenechte si ujít příležitost vidět jedinečné závody Formule 1 na maďarském Hungaroringu. Parádní prodloužený víkend lze prožít s 3 denní permanentkou na stání. Ta platí pro již třicátý ročník maďarského Grand Prix a jako bonus nabízí možnost navštívit ve čtvrtek BOX street Formule 1. Za mimořádnou cenu lze na vlastní oči spatřit ty nejlepší automobilové závody, které uvádí do varu stamiliony fanoušků po celém světě. Formula 1 Pirelli Hungarian Grand Prix 2015

Studentskou vstupenku lze zakoupit pomocí speciálním linku:
https://meexticket.hu/formula1/czech/

Tato 3 denní permanentka na stání platí pro již třicátý ročník maďarského Grand Prix, včetně možnosti navštívit ve čtvrtek BOX street.

Nákupem vstupenek souhlasíte s pravidly této akce.
Svůj voucher přeměníte v permanentku Formule 1 na 5. bráně (5th Gate). Organizátoři budou kontrolovat Váš nárok na slevu – budete vyzváni k předložení patřičného studentského dokladu. Před vstupem do areálu se proto ujistěte, že máte z sebe svůj platný studenský ISIC. Bez něj Vám nebude umožněno získat studentskou vstupenku, budete si moci zakoupit pouze standardní vstupenku, pokud doplatíte cenový rozdíl.

Cena vstupenky: Formula 1 Student Pass (studentská permanentka) - 35 EUR, vč. DPH
Administrativní poplatek – 1 EUR, vč. DPH

Formula 1 Pirelli Hungarian Grand Prix 2015
Datum: 24. - 26. 7. 2015.
Otevřeno denně: od 7.00 hod.
Místo konání: Hungaroring, Mogyoród (BP), Maďarsko

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS