Registrace

DJ Tyago se představuje

DJ Tyago se představuje

Tyago - je mladý český DJ pohybující se na scéně teprve krátce. Vlastním jménem Jakub Vaisar, narozen roku 1991, pocházející z Mladé Boleslavi. Nepohrdne žádným hudebním stylem, nicméně v době puberty a střední školy patřilo jeho srdce hardstylu a hardcoru. To ho drželo dobrých 5 let a poté, co si poctivě našetřil na nějakou menší konzoli a notebook, dostal příležitost zahrát si na jedné soukromé hardstyle akci v Blueberry v Praze, kde se mu dostalo spoustu kladných ohlasů.


To byl rok 2012 a bohužel i poslední pro tento styl. Časem podlehl vlně, kterou si zamiloval a zůstal v ní dodnes. Jeho nejoblíbenější styl je právě proto house - přes deep, progressive, tech, až po electro. Ovšem má rád i trance, techno, dubstep a především trap a i pro ten hardstyle má v sobě pořád místo.

Po akci v Praze nastalo ticho po pěšině a začal si nahrávat jen tak pro pobavení lidí vlastní sety na webové stránky, kde se mu dostávalo většinou jen kladných ohlasů. Po nějakém čase si ho všímá DJ Boccelli a dostává se mu příležitosti zahrát si poprvé oficiálně v klubu před lidmi.

Ke konci roku 2013 se ocitá za pultem v klubu Staré Lázně Kolín na akci Future of Love, kde sklízí první úspěchy. Následují akce v klubech jako jsou Music Bar Stone v Mladé Boleslavi, v Dance Hall Opolanech, Disco Syrovanda, Disco Nisa v Jablonci nad Nisou, akce Tomorrow Plays a v neposlední řadě Maxximal Club Liberec.

Po pár akcích zakupuje vlastní konzoli Pioneer DDJ SX a posunuje se na další level. Jeho sety bývají energické, kdy se snaží vždy překvapit něčím zajímavým, svěžím a rozhodně vás nenechá klidnými. V setech se objevuje především progressive a electro house s mírnou dávkou trapu, držící si osobitou drsnost, která v něm zůstala z hardstylu.Snem je postavit se po boku velkých jmen české hudební scény. A nemá rád, když se ho někdo oslovuje DJ :)

Portál Na pařbě nabízí exkluzivní vystoupení Tyaga. V případně zájmu nás kontaktujte.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS