Registrace

DJ Luccu dostává stolní tenis zpět do denního režimu

DJ Luccu dostává stolní tenis zpět do denního režimu
20. října 2015 | Autor: Redakce Napařbě.cz Rozhovory

Jako dýdžejka projela Lucie Dvořáková, známá pod pseudonymem DJ Lucca, celý svět. Život za mixážním pultem a starost o rodinu doplňuje i stolním tenisem, i když v současnosti pálku do ruky nebere, protože trénuje na Star Dance.

Ping-pong jí jinak zapadá k jejímu povolání. "Perfektně. Je to kompenzace pohybu, vypotím se po nocích, kdy nespím. Dostává mě zpátky do normálu a běžného denního režimu," řekla novinářům DJ Lucca, která momentálně hraje za béčko Bohnic divizi.

Se stolní tenisem začala v osmi devíti letech v Brně, kde vyrostla. Později se postavila za stůl i proti legendě Marii Hrachové. "Já se snažila a honila, zato ona mi nastavovala pálku. Tehdy se ještě hrálo do jednadvaceti a já uhrála pět bodů. Řekla jsem si jen: 'No dobrý'. Tehdy to byla nějaká první liga," řekla DJ Lucca.

Ze současné reprezentace se poznala s Danu Hadačovou a zná i českou jedničku Ivetu Vacenovskou. "Ivetu si pamatuju jako malou holku, když hrála za Hodonín. Už tehdy se vědělo, že je velký talent," řekla DJ Lucca. Klidně by si prý s Vacenovskou zahrála. "Byl by to pro mě skvělý trénink, brala bych to hned," usmála se.

Stolní tenis přestala hrát v pětadvaceti. To se přestěhovala do Prahy a věnovala se "dýdžejingu". Neměla na sport čas. Hudbu pouštěla v Brazílii, Kolumbii, Číně, Japonsku a v Evropě skoro všude. "Vrátila jsem se k tomu asi ve třiatřiceti náhodně přes manžela, který znal Milana Šimáčka, vedoucího klubu v Bohnicích. Ten říkal, že mají super družstvo, hrají pro radost, že bylo by fajn, kdybych se přidala," řekla.

S manželem Michalem Dvořákem, členem skupiny Lucie, vychovávají dva syny a doma si muziku nepouštějí. "Je to zvláštní, když oba děláme hudbu, ale doma máme ticho," řekla žena, která své umělecké jméno složila ze svého jména Lucie a písničky Suzanne Vega "My name is Luka". "Tak jsem to spojila," vysvětlila.

Až skončí s tancováním ve Star Dance, stolní tenis znovu zaujme v jejím životě místo jednoho z koníčků a zábavy vedle práce, dětí a tenisu. "Je to zábava i pohyb, věnuju tomu jeden dva dny v týdnu - zápas a jeden trénink," řekla DJ Lucca.

Kdyby měla mezi "dýdžejingem", stolním tenisem a tancem porovnat, z čeho má největší radost, vyhrálo by její povolání. "Dýdžejing asi vede. Ten jsem vždycky milovala. Ale ping-pong a tanec jsou skvělé v pohybu a baví mě to," doplnila.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS