Registrace

DeFuckTo a Radikal v novém klipu a k tomu celé album zdarma ke stažení!

DeFuckTo a Radikal v novém klipu a k tomu celé album zdarma ke stažení!

Co se týče koncertů, patří DFT v současnosti mezi nejvytíženější interprety u nás. Mimo to se ale pohybují na vrcholu pomyslného žebříčku i v počtu produkovaných videoklipů.

Tento fakt potvrzuje i jejich aktuální počin a v pořadí už čtvrtý klip k jejich poslední desce Triumf. Videotéka DeFuckTo se totiž právě teď rozrůstá o další zářez v podobě videa na trueschoolovou pecku Renesance, tradičně z díly OpticalPRO. Oproti „CD verzi“ je navíc okořeněna o sloku Radikala ze slovenských Dramatikz, který za nedlouho vydá svoji sólovou desku Počiatok.

Jako třešinku na dortu se DFT rozhodli poskytnout celé album Triumf zdarma ke stažení – zde. Originál CD nebo trika DeFuckTo si ale stále můžeš objednat na www.defuckto.cz. Neváhej, stahuj a sleduj nejnovější česko-slovenské kolabo nabité atmosférou trueschoolového hip-hopu!

DeFuckTo – Renesance (videoklip)

http://www.youtube.com/watch?…

DeFuckTo – Triumf (CD, 2011)

http://uloz.to/…uckto-cz-rar

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS