Registrace

Dcera Michaela Jacksona se prý pokusila o sebevraždu

Dcera Michaela Jacksona se prý pokusila o sebevraždu
5. června 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz

Patnáctiletá dcera zpěváka Michaela Jacksona Paris byla dnes hospitalizována po zjevném pokusu o sebevraždu. Oznámila to v televizi její matka Debbie Roweová. Paris je prostřední ze tří dětí krále popu, jenž zemřel v roce 2009 po předávkování anestetikem propofol.S Roweovou byl Jackson ženatý v letech 1996-1999.

"Vážíme si každého, kdo v tuto chvíli myslí na Paris a respektuje soukromí rodiny," uvedl právník rodiny.
Podle serveru TMZ.com, který o údajném pokusu o sebevraždu informoval jako první, byla Paris převezena do losangeleské nemocnice ze svého bydliště v kalifornském Calabasasu.
Jackson po sobě zanechal tři děti. S Roweovou měl Prince Michaela a o rok mladší Paris. Jeho nejmladším dítětem je Prince Michael II, známý také jako Blanket. Roweová v rámci rozvodového řízení přenechala výchovu dětí plně na otci, ale nedávno znovu oživila vztah s Paris

Podle posledních zpráv zanechala dopis na rozloučenou a pořezala se sekáčkem na maso - na pravém předloktí..


Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS