Registrace

David Deyl 7. listopadu vydal nové album

David Deyl 7. listopadu vydal nové album

Očekáváné třetí studiové album Davida Deyla s názvem V ozvěnách vyšlo 7. listopadu na jeho novém labelu DADE music (v distribuci Supraphonu). Všech 12 skladeb je ve stylu klasického crossoveru – v doprovodu vynikající Severočeské filharmonie Teplice pod taktovkou dirigenta Marka Štilce, s velkolepými aranžemi a bohatým zvukem – v českém prostředí unikátní záležitost! Nový repertoár představí David Deyl živě na vánočním koncertě v divadle Hybernia 20. prosince.

Novinku V ozvěnách David Deyl vydává po déle než rok a půl trvajících pečlivých přípravách, do kterých se zapojilo celkem 156 lidí, od hudebníků po řidiče autobusu. Silné melodie a chytlavé refrény podtrhují hitové ambice skladeb V ozvěnách, Přísahám nebo Motýl bez křídel...O zvukovou podobu se postaral hudebník Marcus Tran, který dodal klasickému stylu současný kabát, orchestr nahrával Stanislav Baroch ze studia CNSO. Mastering proběhl pod vedením Toma Mayera v hamburském studiu Master and Servant, finální mix je dílem producenta Daniela Hádla, v jehož studiu DH Vyžlovka nahrávka vznikla.

Nápaditou instrumentaci a aranžmá orchestru rozepsal David Solař, klavírní party nahrál výtečný pianista Václav Krahulík, basové party Michael Krásný a bicí Ondřej Veselý. Autory textů jsou Ondřej Ládek (Xindl X), Tomáš Staněk, Jana Rolincová-Hádlová a Magdalena Drsová, s nimiž David spolupracoval i na předešlém úspěšném albu Zásah.

V ozvěnách - seznam skladeb:
1. Chrám vzpomínek (D. Deyl / M. Drsová)
2. Přísahám (D. Deyl / M. Drsová)
3. V ozvěnách (D. Deyl / T. Staněk)
4. Mít tě blíž (D. Deyl / M. Drsová)
5. Motýl bez křídel (D. Deyl / J. Rolincová)
6. Souhvězdí (D. Deyl / O. Ládek)
7. Cítím / Feelings (M. Albert, L. Gaste – český text A. Škoviera)
8. Holubí dům (J. Uhlíř / Z. Svěrák)
9. Dokud dýchám / Broken Vow (W. Afanasieff, L. Fabian – český text Tomáš Staněk)
10. Pojď dál / For Always (J. Williams, C. Weil – český text J. Rolincová)
11. Zůstaň má / You're Still You (E. Morricone, L. Thompson – český text Tomáš Staněk)
12. Když tě srdce vábí / Thorn Birds (H. Mancini, W. Jennings – český text O. Ládek)

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS