Registrace

Christina Aguilera vydává 12. listopadu 2012 nové album Lotus

Christina Aguilera vydává 12. listopadu 2012 nové album Lotus

Světová hvězda Christina Aguilera vydá 12. listopadu 2012 na labelu RCA Records své nové studiové album Lotus. První singl "Your Body", který napsal a zprodukoval hitmaker Max Martin, Shellback a Savan Kotecha, má světovou premiéru 17. září 2012, od kdy bude také k dispozici na iTunes i u ostatních digitálních partnerů.

Christina Aguilera

Christina strávila poslední rok v nahrávacím studiu přípravami nad očekávaným pátým studiovým albem, na němž spolupracovala s autory a producenty světového formátu, například Alexem Da Kidem nebo Siaou, na albu se rovněž objeví jako host CeeLo Green, zpěvaččin kolega-porotce v soutěži The Voice.

"Toto album je o vyjádření sebe sama a o svobodě," říká Aguilera. "Stalo se hodně věcí v mém soukromém životě, kterými jsem musela projít během posledních pár let a tato nahrávka pro mě symbolizuje jakési znovuzrození. Album je o návratu zpět k podstatě mého vlastního já a k hudbě, kterou miluji ze všeho nejvíc."

Jedna z nejlepších zpěvaček poslední dekády, Christina Aguilera, prodala více než 30 miliónů alb po celém světě, dosáhla čtyřech #1 hitů v prestižní hitparádě Billboard Hot 100 a vyhrála 5 cen Grammy. Získala také svoji hvězdu na hollywoodském chodníku slávy i prestižní ocenění magazínu Rolling Stone, kdy se dostala jako jediná zpěvačka mladší 30 let do seznamu "100 největších zpěváků všech dob". V roce 2011 vstoupila i do televizního světa jako porotkyně soutěže The Voice. Ale její hlas zní silně i v humanitárních projektech. Je tiskovou mluvčí organizace "Yum! Brands' World Hunger Relief", díky které pomohla od roku 2009 vybrat více než 80 milionů dolarů, jenž budou využity ve světovém boji proti hladu.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS