Registrace

Čekání na

Čekání na

Skupina No Name se aktuálně objevuje v rádiovém éteru s třetím singlem "Svetlo", který kapela nahrála na aktuální "Nový album" (vydáno říjen 2011).

Po úspěšném duetu s Lucií Bílou “Ženušky” a mrazivé “Bielej kráse” je tu skladba s motivem světla ve všech jeho podobách.

„V této době je potřeba mít prostor pro nádech, kterým se člověk na chvíli osvobodí od všech pesimistických informací, které na nás doléhají“, vysvětluje zpěvák a frontman kapely Igor Timko.

Na finální podobu videoklipu ke skladbě “Svetlo” si ale museli fanoušci počkat téměř dva měsíce. Klip se vyráběl technologií “luminografie” a jeho zpracování bylo náročné nejen na čas, ale i na finance. Veškeré práce okolo natáčení a následné postprodukce mají hodnotu přes milion korun. Režii videoklipu svěřila kapela režisérské dvojici Lehotský – Kuboš.

Na videoklip se můžete podívat zde:
http://www.youtube.com/

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS