Registrace

Časový plán festivalu Henry Lee Fest 2014

Časový plán festivalu Henry Lee Fest 2014
29. září 2014 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Agentura Mersey připravuje druhý ročník Henry Lee Festu, alternativního festivalu, který je věnován postavě z písní Nicka Cavea – Henrymu Lee. Na letošním Henry Lee Festu se představí dva vynikající zahraniční hosté: bývalý člen a spoluzakladatel skupiny Nick Cave and The Bad Seeds Australan Mick Harvey a berlínská formace The Ministry Of Wolves s Alexandrem Hacke z Einstürzende Neubauten a Crime And The City Solution.

Kromě nich se na festivalu představí Vladimír Mišík a ETC, MCH Band s Mikolášem Chadimou, The Prostitutes, Velvet Underground Revival band, a na druhé stagei mladé kapely My Dead Cat, Gerda Blank (NZ), Wild Tides a Boy. Po skončení živých koncertů následuje afterparty s DJ Stevem Morellem z Berlína a s Kayem Buriánkem a Tvzexem (Bounce! Bounce !).

Ani letos nebude chybět CAFE KINO BIOGRAF. Letos však bude jako samostatná chill out stage. Návštěvníkům nabídne espresso, čokoládu, pochutiny, kávové speciality s alkoholem a další. V rámci projekce se můžete těšit koncerty Patti Smith, Sonic Youth a dalších.

Dále vás čekají doprovodné projekce, zdravé hamburgery od Vegalite a Jiného Cateringu či turbomoštový bar. Nebudou chybět ani bary se skvělým pivem a destiláty. Na druhém podiu se mezi živými koncerty a afterparty Bounce Bounce uskuteční Geng Beng performance.

ČASOVÝ HARMONOGRAM:

Hlavní podium
17.00 otevření areálu
18.00 Velvet Underground Revival
19.30 Vladimír Mišík + ETC Band
21.00 Mikoláš Chadima + MCH Band
22.30 Mick Harvey
23.20 The Ministry Of Wolves
01.00 The Prostitutes
02.15 Gerda Blank
03.00 konec programu hlavní stage

2. podium
20.30 My Dead Cat
21.30 Boy
22.30 Wild Tides
00.00 Geng Beng performance
00.30 Kay +Tvzex (Bounce Bounce!)
02.30 Steve Morell
05.30 konec

3. podium Café Kino Biograf – videoprojekce
Sonic Youth - Corporate Ghost
Nick Cave - live at Paradiso
Patti Smith - live at Playa De La Zurriola
Birthday Party - Pleasure Heads Must Burn
Rowland S. Howard - Autoluminescent
a další..

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS