Registrace

BRUTAL ASSAULT 2009

BRUTAL ASSAULT 2009
3. července 2009 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Vojenská pevnost Josefov u Jaroměře se dosud pyšní statutem „nedobytelná“. Historii letos možná přepíší tisícovky metalových fanoušků z celé Evropy, kteří na Pevnost zaútočí u příležitosti 14. ročníku festivalu Brutal Assault.

Vojenská pevnost Josefov u Jaroměře se dosud pyšní statutem „nedobytelná“. Historii letos možná přepíší tisícovky metalových fanoušků z celé Evropy, kteří na Pevnost zaútočí u příležitosti 14. ročníku festivalu Brutal Assault.

Letošní vydání festivalu proběhne v termínu 6. – 8. srpna v tradiční lokalitě Vojenské pevnosti Josefov u Jaroměře, která doslova dýchá podmanivou historickou atmosférou a nabízí tak unikátní festivalové zázemí. Brutal Assault se v posledních několika letech zařadil mezi nejprestižnější evropské festivaly zaměřené na tvrdou hudbu a svůj status potvrzuje i tento rok. Jako již tradičně zde vystoupí na 60 kapel z celého světa, které se střídavě představí na dvou velkých pódiích.

Mezi nejočekávanější bude rozhodně patřit vystoupení kultovní americké formace BIOHAZARD, která se vrací na pódia ve své původní sestavě tak jak ji známe z počátku devadesátých let, kdy spoluurčovala vývoj HC/metalové scény. Mezi další taháky lze zařadit norskou blackovou legendu IMMORTAL, progresivní seveřany OPETH, exkluzivní vystoupení norské avantgardní formace ULVER, projekt Petera Tägtgrena PAIN, thrashové krále TESTAMENT, mexikánské šílence BRUJERIA, hardcoristy MADBALL, deathmetalovou mašinu SUFFOCATION nebo metalcoreové WALLS OF JERICHO. Tak jako tak, Brutal Assault není a nebude pouze festivalem lákajícím na velká jména. Jeho devizou je každoročně silný line-up, který nabízí to nejlepší z většiny žánrů extrémní hudby. Kompletní soupisku kapel můžete zkontrolovat na oficiálním festivalovém webu.

Každým rokem se snažíme zkvalitňovat služby a prostředí v areálu i kempu tak, abyste se u nás cítili co možná nejpohodlněji. Pro tento rok plánujeme především výrazné změny v kempu. Vznikne hlídaná „VIP“ sekce, přibude pekárna s kavárnou, z areálu se pokusíme přesunout do kempu velkokapacitní sprchy a celková plocha ke stanování bude prodloužena až na vedlejší louky. Co se týče samotného areálu, tak změn dozná především přírodní tribuna, na níž přibudou nové lavičky s přímým výhledem na obě dvě pódia. Samozřejmostí je široký výběr občerstvení zahrnující i vege kuchyni, rozšíření dozná počet míst sezení ve velkokapacitních pivních stanech, kde budou k dostání pivní speciály, chybět nebude odpočinková chill-out zóna s oblíbeným „horror cinema“ stanem, rozsáhlým metal marketem a dalšími službami, které by vám měly maximálně zpříjemnit pobyt v josefovské pevnosti.

Areál Pevnosti a kemp budou pro návštěvníky otevřeny již ve středu od 15:00, první kapela rozduní josefovské valy ve čtvrtek v 15:00. Parkovací místa budou k dispozici v rozlehlých ulicích Josefova (cca 500m od areálu).

Vstupenky v předprodeji lze zakoupit za 1200, – Kč přes web www.shindy.cz a kamenné předprodeje Obscure promotion, za 1400, – Kč pak v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal. Cena vstupenky na místě činí 1500, – Kč.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS