Registrace

Britská Indie folková kapela Daughter přijede do Prahy

Britská Indie folková kapela Daughter přijede do Prahy
18. května 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

Londýnské indie folkové trio Daughter v čele s melancholickou Elenou Tonra se představí v Praze úplně poprvé 12. listopadu. Koncert se koná v pražském klubu Rock Café.

Projekt Daughter byl původně sólovou prací zpěvačky Eleny Tonra, která k sobě posléze přizvala kytaristu Igora Haefeli a bubeníka Remi Aguilella. Kapela si staví image na chladu a mrazivé atmosféře. Britský webový portál For Folk's Sake popsal Daughter jako „kapelu s jedním z nejunikátnějších zvuků na dnešní popové scéně".

Daughter vznikl v roce 2010. Mají za sebou vydání dvou EP a od letošního 18. března je na světě jejich první dlouhohrající deska If You Leave, které se vzápětí umístilo na jednom z předních míst v Britském žebříčku. S tímto albem nyní objíždějí Spojené království a v Praze nám ji představí na sklonku tohoto roku.

„Album If You Leave je jedním z těch, které si pustíte a než dozní poslední track, nemůžete odejít. Jejich koncert bude nezapomenutelným zážitkem plným příběhů a emocí," předpokládá jeden ze zástupců pořadatelské agentury Fource Entertainment.

Nenechte si ujít první vystoupení kapely Daughter v Praze, které se koná 12. listopadu v pražském klubu Rock Café. Vstupenky v prodeji v síti Ticketpro od pátku 17. května 2013. Cena vstupenek je 415 Kč + poplatky.

Oficiální FB event: https://www.facebook.com/events/364526766982559/

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS