Registrace

Bratislavská kapela KING SHAOLIN zverejnila nový videoklip

Bratislavská kapela KING SHAOLIN zverejnila nový videoklip

Videoklip k piesni Step by step, ktorá sa objaví aj na ich pripravovanom albume The Road to Machiavelli Valley, bol natočený počas soul-funkového večera v klube KC Dunaj, kde KING SHAOLIN vystúpil spolu s kapelou Žena z lesoparku.

Kameru obsluhoval Boris Gobončák a o strih klipu sa postaral mladý Dominik Reisel. Tento talentovaný mladík mimochodom minulý mesiac skončil ako druhý v poradí z celého sveta v súťaži filmov, ktorú výhlásil Quentin Tarantino. 

 http://youtu.be/uthtTd-2YFc

Bratislavská kapela King Shaolin vznikla po rozpade funk-rockového zoskupenia We Want Jam. Tvoria ju spevák, gitarista a skladateľ Dominik "Nico" Štofko, Norbert Neuschl (basgitara), Michal Uličný (bicie nástroje) a Michal "Mustafa" Novák (gitara).

Pripravovaný debutový album, ktorý by mal vyjsť na jeseň tohto roka, skomponoval a nahral Dominik Štofko v hudobnom štúdiu SMT.

http://www.facebook.com/kingshaolinmusic

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS