Registrace

Bratislavská kapela COSMETICA pokrstí svoj debutový album MANTRA

Bratislavská kapela COSMETICA pokrstí svoj debutový album MANTRA
2. června 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební alba

Bratislavská formácia Cosmetica, založená spevákom Iljom Miškovičom, pred nedávnom dokončila svoj debutový album s názvom Mantra a vo štvrtok 31.05. ho pokrstí na lodi Adyho Hajdu.

Prvým singlom, ktorý predznamenáva to čo na albume objavíte je pieseň „Love is drunk“ na ktorú kapela natočila videoklip spolu s režisérom Petrom Važanom.

http://www.youtube.com/watch?…

Album Mantra bol nahratý v štúdiu Babylon po tom, krátko po príchode nových členov do kapely Stanislava Kociova a basgitaristu Daniela Urbána.

Skupina na jeseň chystá menšie tour po slovenských mestách, bližšie info nájdete na www.cosmetica.sk

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS