Registrace

Bořek Slezáček přichází s novou písní Zazpívej

Bořek Slezáček přichází s novou písní Zazpívej
3. července 2014 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Hvězda muzikálu Děti ráje, herec, zpěvák a moderátor Bořek Slezáček před nedávnem vydal novou písničku s názvem " Zazpívej ". A nutno dodat, že je to písnička velmi povedená a věříme, že se stane také písní, která se bude hrát nejen na českých rádiích, ale také v programu českých hudebních televizí. A co k nové písni říká sám Bořek Slezáček?? 

" Píseň Zazpívej je první singl z připravovaného alba. Celé album je už hotovo, jen tři písně jsou ještě ve stádiu demosnímků. Dlali jsme na něm pomalu zhruba tři roky s Filipem Horáčkem, který je držitelem několika Andělů například za Nebe Anny K, nebo za několik hitů Anety Langerové. Na desce jsme pomalu pracovali necelé tři roky, vše doma na notebooku a posílali jsme si to mejlem.

Autorsky je to část moje, část Filipa a Petra Zavadila. Za celým projektem stojí producenti Michal Běloušek a Viktor Mráz, tedy bývalí producenti a vydavatelé skupin Lucie, Chinaski, Horáčka s Hapkou a dalších. Kapelu, která se mnou celý repertoár hraje, jsem sestavil před rokem z přátel, členem je mimo jiné například Petr Poláček.

Album nebudeme vydávat klasickou cestou, ale postupně budeme jednotlivé písně věšet ve video, případně audio verzích na web. Zazpívej je tedy první vlaštovka, první webový singl. Bylo poměrně těžké si vybrat, se kterou začneme, takže jsme testovali na fanynkách a přátelích. Máme s tímto svěžím dílkempměrně velké ambice, tedy rádi bychom, aby to slyšelo i vidělo co nejvíce lidí v rádiu, ale i živě. Nejde o výdělečný projekt, ale táhne mi na padesát a téhle hudbě opravdu věřím." říká Bořek Slezáček.

Píseň "Zazpívej" patří mezi opravdu povedené písničky a rozhodně bude mít i hitparádové ambice. A bude-li plánované album stejně úspěšné, to ukáže čas.. Každopádně Bořku, určitě zase "Zazpívej". Kvalitních songů je v naší zemi opravdu málo a jsou potřeba!! 

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS