Registrace

Blanenský hudební klub Rachota vyhlašuje soutěž amatérských skupin !!

Blanenský hudební klub Rachota vyhlašuje soutěž amatérských skupin !!
3. března 2014 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Ve spolupráci s prodejcem hudebních nástrojů AUDIOTEK, pivovarem Černá Hora a dalšími partnery, připravil soutěž amatérských kapel jakéhokoliv žánru. Přihlásit se může každá kapela hrající výhradně vlastní tvorbu, která není zastupovaná Ochranným svazem autorským ani podobnou organizací a je ochotna zahrát na soutěžním koncertě bez nároku na honorář.

Registrace kapely do soutěže:
Nejpozději do 15. března pošlete zprávu emailem na rachota@atlas.cz s předmětem "RACHOTAFEST".
Uveďte název kapely, domovské město, odkaz na bandzone, popř. jiný podobný server, kde máte vaše nahrávky k poslechu a telefonický kontakt.

V druhé polovině března bude probíhat internetové hlasování, ze kterého vzejdou nominované kapely, které zahrají živě na soutěžním koncertě v Blansku.

Během dubna a května proběhnou pravděpodobně 4 soutěžní koncerty, na kterých vystoupí pokaždé 6 kapel, z nichž návštěvníci koncertů hlasováním určí 8 kapel, které zahrají 6. června na finálovém koncertě.

Pro nejlepší kapely budou připraveny věcné ceny od našich partnerů, videozáznam z koncertu, nebo např. možnost si zahrát na větších festivalech a koncertech např. v brněnské Melodce. Přesné ceny budou brzy zveřejněny.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS