Registrace

Beyoncé a Jay-Z jsou nejlépe vydělávajícím párem celebrit

Beyoncé a Jay-Z jsou nejlépe vydělávajícím párem celebrit
21. září 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

A je to venku! Co myslíte, jaký hudební pár nejlépe vydělává? S odhadovanými zisky 95 milionů dolarů jsou popová zpěvačka Beyoncé a její manžel, rapper Jay-Z, nejvíce vydělávajícím párem celebrit. A to už druhý rok po sobě, uvedl ve čtvrtek časopis Forbes, který tento žebříček pravidelně zveřejňuje.

Na druhé příčce zůstala modelka Gisele Bündchenová a její manžel, fotbalista Tom Brady, s odhadovanými příjmy 80 milionů dolarů. Na třetí příčce je herecký pár hollywoodských hvězd Angelina Jolie a Brad Pitt, kteří vydělali 50 milionů dolarů. Příjmy Forbes počítal od června 2012 do června 2013.

Dvaatřicetiletá Beyoncé podle časopisu Forbes přinesla do rodinné kasy o 11 milionů dolarů víc než její třiačtyřicetiletý manžel především díky svému úspěšnému světovému turné. Jay-Z krom výdělků z hudební kariéry přispěl také prodejem podílu v basketbalovém týmu Brooklyn Nets a zahájil provoz vlastní sportovní agentury. Beyoncé navýšila své zisky vlastí řadou oblečení a vůní.

Čtvrté místo žebříčku drží herci Ashton Kutcher a Mila Kunisová se ziskem 35 milionů dolarů a na pátém místě skončili novopečení rodiče Kim Kardashianová a Kanye West, kteří společně vydělali 30 milionů dolarů.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS