Registrace

Belgičan MILOW zahraje živě celé Praze na radiu City

Belgičan MILOW zahraje živě celé Praze na radiu City

Pražské radio City vysílá už rok živě odehrané akustické koncerty s nejlepšími českými a slovenskými muzikanty. Pořad CITY LIVE, který můžete slyšet každý měsíc v odpoledním vysílání Petra Slívy, bude mít 10. prosince svoji velkou zahraniční premiéru. Té se zúčastní také 10 vybraných posluchačů radia City, kteří si můžou neobvyklý zážitek užít opravdu zblízka.

První zahraniční CITY LIVE uslyšíte v úterý 10. prosince od 15:00, kdy přijde do studia radia City zahrát živě belgický zpěvák MILOW. Dost možná zazní živě i slavné hity jako AYO TECHNOLOGY nebo YOU & ME. Čeká vás rozhodně i nevšední rozhovor, a svou otázku mohou světové hvězdě položit osobně i návštěvníci ve studiu. Radio City totiž na tuto hudební událost rozdává místenky deseti svým posluchačům.

MILOW (částečný zdroj: cs.wikipedia.org)
Milow, občanským jménem Jonathan Vandenbroeck (* 14. července 1981 v Borgerhout), je belgický zpěvák a textař. Je známý díky svým hitům You Don't Know, You & Me nebo Ayo technology, stal se vítězem v MIA v letech 2008 a 2009.

Milow se poprvé objevil v soutěži Humo's Rock Rally roku 2004, kde se dostal až do finále. V roce 2006 vydal své první album The Bigger Picture. První singl alba One Of It se objevil na belgických rádiích, druhý singl You Don't Know získal třetí místo v anketě Ultratop 50 (týdenní hitparádě nejprodávanějších singlů v Belgii produkovaných a vydaných organizací Ultratop).

V září roku 2008 vydal cover verzi Ayo Technology, písně původně napsané a vydané 50 Centem, Justinem Timberlakem a Timbalandem. Video pro Ayo Technology vyvolalo velkou senzaci, jen na YouTube bylo přehráno více než 43 milionkrát. Singl získal první místo v Belgii, Nizozemí, Švédsku, Švýcarsku a Německu. Více než 300.000 kopií singlu se prodalo jen v Německu, celosvětově pak více než 600.000 kusů.

Dalším úspěchem je prodej 400.000 kopií alba s názvem Milow, které se stalo 16. nejprodávanějším albem roku 2009 v Německu. Singl You don't know byl pak 48. nejprodávanějším singlem roku 2009. Dalším mezníkem byl duet Out of My Hands s norskou zpěvačkou a textařkou Marit Larsen. 


Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS