Registrace

Barvy léta na Jezeře v Poděbradech

Barvy léta na Jezeře v Poděbradech
19. června 2009 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Areál na Jezeře v Poděbradech rozezní 18. července 8. ročník tradičního hudebního festivalu Barvy léta, který se na zmíněném místě bude konat podruhé. Areál se pořadatelům v loňském roce osvědčil. Uvedli to pořadatelé akce.

Za měsíc začnou Barvy léta na Jezeře v Poděbradech

„Letošní dramaturgie je skutečně velmi pestrá a akcentuje nejmladší generaci české hudební scény, “ ohlásili organizátoři festivalu. Kromě hlavní hvězdy festivalu, kterou jsou tradičně Tři setry, vystoupí i další punkové formace jako například Totální Nasazení či E!E. „V line-upu se objeví také jména mladých muzikantů z kapel Airfare, stoupající hudební hvězdy UDG nebo české pop-punkové jedničky Rybičky 48, “ dodali pořadatelé.

Brány areálu by se měly otevřít už v 11 hodin, samotný program začíná od 12 hodin. Během akce se mohou diváci občerstvit nejen koupáním v jezeře, ale též u nespočtu stánků s jídlem a pitím. Spolupořadatelem akce je Kulturní a informační centrum Poděbrady.

Složení kapel doplňují MZH, Lety Mimo, De Bill Heads, Doctor P.P., S.P.S., Garage a Švihadlo.

Vstupenky jsou k mání za 275 korun a poplatky v předprodejních sítích Ticketstream nebo v Turistickém informačním centru Poděbrady či barech Johny a Plovárna na Jezeře. Vstupenky je možné zakoupit i v Hostinci Na Staré Kovárně v Praze (Kamenická 17, Praha 7) a Na staré Sokolovně (Podolská 5, Praha 4).

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS