Registrace

Arakain v roce 2013 vyráží na DVD tour

Arakain v roce 2013 vyráží na DVD tour
8. ledna 2013 | Autor: Heas Koncerty

Jaký byl pro metalovou jedničku Arakain rok 2012? Jedním slovem veleúspěšný. Oslavy 30. výročí existence, beznadějně vyprodané jarní turné s exkluzivním hostem Lucií Bílou, rekordní počet odehraných letních festivalů, vydané DVD ARAKAIN XXX. Vrcholem byl samozřejmě megakoncert v PVA Expo Letňany za účasti bývalých členů Lucie Bílé a Petra Koláře a dalších šestnácti kapel v roli gratulantů. Ze záznamu tohoto koncertu se v současné době vytváří nové DVD a kapela již prozrazuje plány na jaro.

Turné, které startuje na tradičním místě v Polné+- u Jihlavy už 8. března, ponese jednoduchý avšak výstižný název - DVD tour 2013.Název DVD tour 2013 právě proto, že prvních 3000 zájemců jej získá zcela zdarma k zakoupené vstupence na libovolný koncert. Nosič vychází v den prvního koncertu a návštěvníci jej obdrží ihned u vstupu.

Sestava arakainuSestava arakainu

V současné době kapela dokončuje podzimní část výročního turné. Je v naprosté herní pohodě, těší se na lednový odpočinek a již nyní prozrazuje, že v novém programu zazní skladby, které se nevešly do playlistu 2012 a fanoušci si je velice přejí slyšet. Chystají se dávno nehrané nebo úplně nové skladby a další velké překvapení.

Vstupenka na DVD tour 2013 s bonusem v podobě nového nosiče je tip na ideální vánoční dárek, který může potěšit nejednoho příznivce tvrdé hudby.
Letošní turnéLetošní turné

Vstupenky je možno zakoupit v Arakain e-shopu a předprodejních sítích TicketStream a Ticket-Art.

  • 8.3. Polná – KD Zámek
  • 15.3. Plzeň – KD Šeříkovka
  • 16.3. Chyšky – KD
  • 22.3. Brno - KD Semilasso
  • 31.3. Březolupy - Sportovní hala
  • 6.4. Vimperk - KD Cihelna
  • 12.4. Jablonec nad Nisou - Eurocentrum
  • 26.4. Toužim - Sokolovna

Více informací:
- www.arakain.eu
- www.inshop.arakain.eu

 

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS