Registrace

Android Asteroid a Luno chystají nové desky

Android Asteroid a Luno chystají nové desky

Dvě nové, zajímavé desky se aktuálně rodí na Hithit.cz. Skupina Luno zpěvačky Emy Brabcové chce vydat akustické "best of" album a s novinkou jsou ve studiu také Android Asteroid muzikantů Tomáše Konůpky a Honzy Pospíšila.


Kapela LUNO v čele s Emou Brabcou se po třech albech rozhodla vydat speciální album vybraných písní v akustické podobě (https://www.hithit.com/cs/project/904/luno-akusticka-deska-na-vinylu). „K rozhozhodnutí nahrát desku unplugged došlo záhy po odehrání dvou akustických koncertů na začátku roku 2014. Ohlasy na obě akustická vystoupení byly veskrze až překvapivě pozitivní, tak jsme si řekli, že období těhotenství frontmanky Emy, které znamenalo koncertní pauzu, překleneme tímhle nahráváním," vysvětluje kapela vznik nápadu.

Celý proces nahrávání ve studiu a výroby vinylů je však finančně náročný, a tak se kapela otočila pro pomoc ke svým fanouškům prostřednictvím crowdfundingového portálu Hithit.cz. Z rozmanitých odměn, které na přispěvatele čekají, je na výběr například celá dosavadní diskografie, předplatné nového vinylu či možnost nechat se týden budit Emou po telefonu zazpíváním vaší oblíbené písničky.

Začátkem prosince chtějí fanouškům poslat novou desku i Android Asteroid (https://www.hithit.com/cs/project/928/android-asteroid-ikaros). Pokud se jim do té doby podaří na Hithit.cz shromáždit potřebné peníze, deska s názvem Íkaros vyjde na CD a vinylu, zvukovou podobu jí dá Tom Coyna z Sterling Sound New York a obal opět vytvoří talentovaný grafik Pavel Fuksa.

Křest je naplánovaný na 18. 12. do Lucerna Music Baru. „Na desce se podílejí všichni blízcí Android Asteroid: Viliam Béreš , Marta Minárik, Lukáš Martinek, Annamaria d'Almeida, Josef Fečo, Jan Steinsdorfer a další, dosud tajní hosté," říkají Asteroidi.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS