Registrace

Alex & Denisse - hudebně taneční projekt se představuje

Alex & Denisse - hudebně taneční projekt se představuje
15. května 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Pomalu se nám blíží léto, čas koupání, dovolených a také hudebních festivalů a párty. Kdo z Vás se léta nemůže dočkat, stačí poslouchat rádio a to nový hudebně taneční projekt Alex & Denisse. Jejich aktuální singl " Nebuď sám " je doslova nabitý letní energií a sluncem. Jak tato formace vlastně vznikla? 

V roce 2011 o sobě poprvé dává vědět na HipHopové scéně duo mladých kluků. Alex a Rixx alias Capital Enemy´z. Se skladbou ,,Zpoveď Anděla", která úspěšně boduje na rádiích mezi příznivci rapových balad jim pomáhali DJ Boccelli a DJ Štěpo z mladoboleslavského rádia. CE'z se ovšem rozpadá vlivem odlišných pohledů obou kluků na muziku. Alex se poté začal více soustředit na freestylové vystoupení a vystupoval v klubech, jako MC, po boku DJ Štěpa. Mimo jiné se angažuje aktivně jako moderátor a začínající herec.

Na konci loňského roku se Alex rozhodl opět psát nové texty, které čekaly pouze na svou hudební podobu. V ten okamžik přišla i další příležitost, kdy ho oslovil zkušený producent a Dj proslavený svými remixy, Honza Boček alias DJ Boccelli. V prosinci 2012 seznamuje Alexe s mladou talentovanou Denisse, DJkou a zpěvačkou se specifickým hlasem a neskutečně zvláštním kouzlem za mikrofonem. Team nadšenců tedy neváhá a první song spatřuje světlo světa již po 14dnech od jejich počáteční spolupráce.

Díky prvním skvělým dojmům, které nabírají z jejich společně vytvořeného počinu nazvaného ,,Bílé Dopisy" a díky zájmu jejich okolí se tato trojice lidí rozhodne dát dohromady projekt zaměřený na klubovou muziku. Jejich nadšení pro tvorbu songů, které mají lidi bavit a navodit dobrou náladu, je skutečně ohromující.


V současné době Alexe and Denisse můžete slyšet na českých komerčních rádiích, nový letní singl "Nebuď sám" si vede velmi dobře. Se svou show začínají navštěvovat kluby po celé ČR

Fanouškům by neměla uniknout informace o létu 2013, které by mělo být pro tuto dvojici důležitý odrazový můstek. Mimojiné unikla na veřejnost informace, že by se měl točit i první videoklip.

Pokud i Vy se chcete stát novými fanoušky a sledovat další kroky nového objevu na hudební scéně, tak se
přidejte na jejich oficiální FB stránky.

www.facebook.com/AlexAndDenisse

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS