Registrace

Album Toma Malara v celosvětové distribuci již 29. srpna 2014

Album Toma Malara v celosvětové distribuci již 29. srpna 2014

Tom Malar český R&B zpěvák a skladatel, tvořící v německém Bonnu, vydává své druhé album MALAR&B, které celosvětově vychází poslední srpnový týden. Samotnému albu předchází úvodní singl Dancer on the Star, který je již nyní k dostání na Amazon nebo iTunes. Na Youtube již také běží klip k uvedenému singlu

"Je to jednoznačně splnění životního snu. Od prvního alba uběhlo již devět let, během kterých jsem měl možnost hudebně dospět, a proto novou desku beru jako výpověď poslední dekády. Zda se to podařilo, musí fanoušci R&B muziky posoudit sami, ale já jsem se při natáčení neskutečně bavil," uvádí své nové album Tom Malar. Na novém albu je celkem 10 songů, kde se kromě jeho vlastních autorských skladeb, objeví tvorba ve spolupráci se špičkou amerického hudebního průmyslu. Patří mezi ně známý producent a skladatel Jorge Corante (Scary Movie 3, CSI: Miami, Janet Jackson, Adina Howard, Paula Abdul, atd.), Allan Rich (Whitney Houston, Kenny Loggins, Tina Turner, Rod Stewart) a další. Mezi hostující interprety patří americký raper Nironic a japonský rapper T-Spice


Tom Malar je tak jedním z mála českých hudebníků, kterým se podařilo uzavřít spolupráci se světovým hudebním vydavatelstvím, které zajišťuje celosvětovou podporu a distribuci. Třiatřicetiletý zlínský rodák se do Německa odstěhoval v loňském roce za velkou výzvou, prosadit se svou autorskou činností i mimo Českou republiku, kde především díky svému prvnímu albu patří mezi výrazné osobnosti české R&B scény.

Průlomovým počinem byl v roce 2004 singl Sexsational ze stejnojmeného alba, na kterém se již podíleli úspěšní producenti, jako například Michael Jay (Eminem, Celine Dion, Top Gun Soundtrack, aj.). Tento singl také bodoval na tuzemských hitparádách (Evropa 2, aj.). V srpnu 2007, Tom podepsal svou první profesionální smlouvu v České republice, a to jako skladatel a textař. V lednu 2009, poté, co strávil dva roky v Los Angeles, se Tom vrátil do České republiky a společně s rapperem Nironicem vystoupil jako předskokan hvězdného rappera Ice Cuba na jeho pražském koncertu.

V roce 2010 opět okupoval přední příčky českých hitparád společně s Jay Dieslem a jejich songem Moje ex. Před rokem se kruh uzavřel a vrátil do německého Bonnu, kde vyrůstal.

Klíčovým datem je tak pátek 29. srpna 2014, kdy ve vydavatelství 7US MEDIA GROUP v divizi 7soul vychází deska MALAR&B. K dostání bude v obchodech, ale především online na Amazon a iTunes.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS