Registrace

Afrojack nahradí CeeLo Green na MasterCard Balaton Sound

Afrojack nahradí CeeLo Green na MasterCard Balaton Sound
29. května 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

CeeLo Green z pracovních důvodů zrušil všechny své vystoupení v červenci, ale organizátoři MasterCard Balaton Sound rychle zaplnili mezeru v programu jedním z nejpopulárnějších holandských DJ. Balatound Sound posílí Afrojack.

Nyní je to už oficiální, člen dua Gnarls Barkley, CeeLo Green bude jedním z porotců talentové soutěže American Voice. Z tohoto důvodu CeeLo Green ruší veškeré červencové vystoupení a vrací se zpět za oceán do USA. A uvolněné místo v programu se organizátoři rozhodli využít k pozvání DJ, který v loňském roce předvedl fantastickou show. Nick van de Well aka Afrojack má po loňském roce na břehu jezera Balatonu po loňském vystoupení velké množství fanoušků a jejich počet může letos ještě zvýšit díky vystoupení MasterCard Balaton Sound 2013.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS