Registrace

100°C slaví s novým klipem 15 let na scéně

100°C slaví s novým klipem 15 let na scéně

Skupina 100°C přichází s novým materiálem. Singl Nobody Feels Good z připravované desky kapela představuje v netradičním videoklipu z prostředí automobilových závodů. K patnáctému výročí nadělují 100°C ke skladbě ještě dva remixy renomovaných producentů.

Děj videoklipu vychází z textu skladby, která vypráví o problematickém vztahu otce a syna. Příběh na téma neporozumění a přehnaného otcovského očekávání se rozvíjí v prostředí automobilových závodů. Klip plný dynamických střihů rozpracovává příběh závodníka v kolotoči rychlých
aut, pomíjivého mediálního zájmu a slávy.

Jednu z hlavních rolí si zahrál Jiří Johánek, otec frontmana Jakuba Johánka. Ve snímku ztvárnil nekompromisního šéfa závodní stáje a otce, který je pro své cíle schopen udělat cokoli a to bez ohledu na zájmy svého syna. Záběry z prostředí závodní stáje pak odhalují vztah otce a syna mimo svět automobilových klání.

Joshua s otcem (foto: Martina Králikova)Joshua s otcem (foto: Martina Králikova)

Natáčení se realizovalo na rakouském Red Bull Ringu a v depu brněnského Masarykova okruhu. Klip režíroval a střihal agilní autor mnoha klipů českých skupin, baskytarista 100°C Ondra Urbanec (Support Lesbiens, Tonya Graves, Wohnout). „Dělat klipy pro 100°C je něco vyjímečného a nedá se to srovnávat s žádnou jinou mou prací. Vizuál k Nobody Feels Good je opět něco nového, co u nás nemá obdoby, takže se všichni těšíme na reakce fanoušků," dodává Ondřej Urbanec, baskytarista 100°C.

Joshua (foto: Martina Králikova)Joshua (foto: Martina Králikova)

Skladbu produkoval Jakub Johánek, mixoval producent Aleš Hyvnar(Al Yaman, ex Cartonnage) a remixové verze spíchli Petr Míkovec a Dj Revize.

Umbrela Girl (foto: Martina Králikova)Umbrela Girl (foto: Martina Králikova)

Patnáct let fungování kapely oslaví 100°C 25. prosince tradičním koncertem v rodných Mariánských Lázních v klubu Na Rampě, kdy se na skok vrátí ze studijní stáže ve Slovinsku bubeník Filip Johánek. Na pódia se kluci vrátí s novým repertoárem na jaře.

Foto: Martina Králiková

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS