Registrace

“OFF ROAD“ The Christmas Show

“OFF ROAD“ The Christmas Show
4. října 2012 | Autor: Tom4sino Koncerty

Angelo Kelly je zpět! Off Road - The Christmas Show! Po jeho posledním turné v roce 2009 se Angelo rozhodl, že si dá pauzu a procestuje se svou ženou a dětmi Evropu. Od té doby žijí v karavanu a užívají si velmi alternativního způsobu života.

AK: „Odhodlání se k tomuto kroku bylo jedno z nejlepších rozhodnutí mého života. Více mě to spojilo s mojí ženou a mými dětmi a zažili jsme spoustu skvělých momentů. Žít v karavanu a jít, kam se nám zachce, je pravděpodobně ten největši ukazatel, jak zažívat opravdovou svobodu. Víte, když jste třeba zamilovaní a chcete o tom říct celému světu. Myslím, že zrovna zažívám spoustu pocitů. Takže co je lepší než Vám zahrát moje nové písně a říci Vám o mém životě na cestě?"

Off Road - The Christmas Show - Angelo KellyOff Road - The Christmas Show - Angelo Kelly

V prosinci bude Angelo na svém úplně prvním vánočním turné a nový program se bude skládat nejen z nových a starých písní Angela Kelly, ale i ze spousty vánočních. Bude to velké překvapení a show pro celou rodinu. Takže využijte svoji šanci a užijte si "Off Road – The Christmas Show".

Angelo KellyAngelo Kelly

Opatřete si své vstupenky včas, protože toto turné může být velmi brzy vyprodané.

Angelo Kelly - vstupenky

8. 12. 2012 Praha - Divadlo U Hasičů od 19:00

Angelo KellyAngelo Kelly

Více informací: www.angelokelly.com

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS